Зустріч з лікарем-стоматологом Олександром Мороченцем

Гарна посмішка – одна з найбільш привабливих рис людини! Найрозповсюдженішими причинами погіршення стану посмішки є неправильне чищення зубів і погана індивідуальна гігієна ротової порожнини. Більшість людей доглядають за своїми зубами не зовсім правильно. Збереження зубів у чудовому стані вимагає регулярного відвідування стоматолога. Проте – хороша гігієна порожнини рота починається вдома.

Про правильні звички індивідуальної гігієни, які мають важливе значення для підтримки здорового стану зубів і ясен, розповідав присутнім Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного, лікар-стоматолог Міської стоматологічної поліклініки Олександр Мороченець.

Світлина від Рівненська обласна наукова медична бібліотека.

На завершенн, щоб не забути рекомендації лікаря, кожен учасник зустрічі отримав від бібліотекаря пам’ятку у вигляді зубчика.

Світлина від Рівненська обласна наукова медична бібліотека.

Додамо, що подію було приурочено до Міжнародного дня стоматолога. У читальній залі Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки організовано книжкову виставку “Запорука здоров’я та краси”. Приходьте! Знайомтеся з літературою! Читайте! Посміхайтеся!