В МЕДБІБЛІОТЕЦІ РОЗПОВІДАЛИ ПРО ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

медична бібліотекаВсесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7-го квітня. Дата святкування приурочена дню прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ». Щорічно Всесвітній день здоров’я ВООЗ присвячує конкретній темі і проводить різні пропагандистські заходи тривалий час після 7 квітня. У 2016 році – це питання профілактики, виявлення та лікування цукрового діабету.

12 квітня в читальному залі обласної медичної бібліотеки відбувся круглий стіл за участі курсантів післядипломної практики вихователів дошкільних закладів міста та області. Метою проведення заходу є підвищення обізнаності населення про фактори ризику виникнення небезпечної хвороби та популяризація здорового способу життя. Як завжди цікавими були виступи лікаря-санолога обласного центру здоров’я Валентини Копель та доцента кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Людмили Гурнік.

В читальному залі представлена до Всесвітнього дня здоров’я тематична книжкова виставка «Цукровий діабет: профілактика, діагностика, лікування», з якою ознайомилися учасники круглого столу. Як попередити діабет, про діагностику та лікування можна прочитати в нашій бібліотеці. Адже ми відкриті  як для медичних працівників так і для пересічного читача.

медична бібліотека медична бібліотека