Медична бібліотека презентувала рекомендаційний покажчик «Історія Товариства Червоного Хреста на Рівненщині»

25 квітня 2018 року Рівненська обласна наукова медична бібліотека презентувала рекомендаційний покажчик «Історія Товариства Червоного Хреста на Рівненщині», виданий до 100-річчя ТЧХ України. До видання включено книги, брошури, статті з газет та журналів, наукових збірників, звіти, архівні та музейні документи українською, польською, російською та німецькою мовами за період з 1926 по 2017 рр. Відбір джерел здійснювався за фондами Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки, Державного архіву Рівненської області, Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Окремі документи були виявлені в Інтернеті та доступні за наведеними у покажчику електронними адресами.

Під час презентації про історичні етапи розвитку Товариства Червного Хреста на Рівненщині розповідали кандидат історичних наук, викладач Рівненського державного базового медичного коледжу Андрій Ростиславович Кукурудза, багаторічний керівник Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста Володимир Петрович Соколенко та колишній працівник Товариства Петро Романович Горун.

Презентований покажчик буде користним студентам медичних навчальних закладів, які вивчають історію медицини; студентам-історикам та краєзнавцям. Електронна версія покажчика з приєднаними повними текстами окремих документів доступна на сайті бібліотеки.