Лікарка з Рівненщини презентувала нову збірку дитячих казок «Ведмежатко Тимі»

Щоб привернути увагу дітей до читання Рівненська обласна наукова медична бібліотека спільно з Навчально-виховним комплексом №1 в Всесвітній день читання вголос провела презентацію нової збірки оповідань «Ведмежатко Тимі» лікарки обласної клінічної лікарні Любові Ярмолюк.
З надзвичайною цікавістю і невимушеністю діти слухали оповідання «Ведмежатко Тимі», яке з бабусиною теплотою декламувала авторка. Іншу розповідь з її нової збірки прочитала вдячним слухачам завідувачка НВК Галина Патій. Дітки показали себе справжніми книголюбами, вони уважно слухали історії та активно відповідали на запитання.
Підтримати авторку та розповісти про процес створення яскравих ілюстрацій до нової збірки на презентацію завітав художник-аматор, а за професією головний юрист управління охорони здоров’я ОДА Олег Сиротюк.
З такими гостями звичайний день перетворився на справжній феєрверк усмішок і веселого настрою. Любов Ярмолюк подарувала діткам не лише приємні згадки, але й солодощі. А ті взамін подарували їй свої фантастичні пісеньки.
На завершення свята відбулася автограф та фотосесія. Авторка та ілюстратор залюбки подарували декілька примірників своїх книг вихованцям комплексу.

Фотозвіт за посиланням -> https://bit.ly/2v8F9DU