ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА МЕДИКІВ

відкритий перегляд нової літератури28 квітня обласна наукова медична бібліотека в черговий раз знайомила своїх читачів з новою літературою. Традиційно бібліотека провела «Відкритий перегляд літератури» в стінах міської лікарні.

На перегляді були представлені книги, журнали, методичні рекомендації, авторські свідоцтва, тощо. Всі вони містили необхідну та змістовну інформацію для медиків: питання діагностики, фармакотерапії, хірургічних втручань, підвищення якості медичної допомоги, етики та деонтології медичних працівників, правила безпеки проведення процедур та багато іншої інформації. Широко висвітлювались питання функцій середнього медичного персоналу, посадові інструкції, норми робочого часу, догляду за пацієнтами та іншим різним сферам професійної діяльності.

відкритий перегляд нової літературиПерегляд відвідало близько 600 медичних працівників закладу. Бібліотека сподівається, що наша співпраця буде плідною і потрібною. Адже діяльність бібліотеки спрямовано на обслуговування практичної медицини і бібліотекарі несуть повну відповідальність за забезпечення галузі професійною інформацією. А швидкий зворотній зв’язок підвищує ефективність праці лікаря-практика і сприяє більш ефективному впровадженню найновіших методів дослідження, діагностики та лікування в практику.