Другий кіноклубний фестиваль «Нове українське кіно» розпочався у Рівному

Літо завершилося, карантин, на жаль – ні, але життя продовжується.
Пропонуємо вам урізноманітнити його, взявши участь у Другому кіноклубному фестивалі «Нове українське кіно», який стартував 1 вересня, та проходитиме за підтримки Державного агентства України з питань кіно та кінодистриб’ютора Arthouse Traffic аж до 31 жовтня.

До онлайн-програми увійшли такі фільми :

– Істерн «Дике поле» – екранізація культового роману Сергія Жадана «Ворошиловград» та дебютна стрічка Ярослава Лодигіна.

– Історичний екшн «Крути 1918» Олексія Шапарєва знято за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. Премія глядацьких симпатій від Української кіноакадемії («Золота дзиґа»).

– «Місто, в якому не ходять гроші» Ганки Третяк – драма-фантасмагорія, створена на основі однойменної повісті Кузьми Скрябіна.

– Документальний фільм «Міф» Леоніда Кантера та Івана Яснія розповідає про життя Героя України Василя Сліпака. Стрічку відзначено премією «Золота дзиґа» за найкращий документальний фільм.

Переглянути їх можна безкоштовно (ставши учасником нашого Кіноклубу “Мед”) на сайті https://online.kinoklub.org.ua, або безпосередньо на місці у нашій бібліотеці (вул. Котляревського, 2) дотримуючись усіх карантинних обмежень.