Бібліотека на допомогу лікарям-лаборантам

РОНМБ, лаборанти

Лаборанти знайомляться з новинками

2-го квітня в приміщенні обласної клінічної лікарні проходили заняття з лікарями-лаборантами області. До цього заходу обласна наукова медична бібліотека підготувала виставку літератури, де лікарі мали можливість ознайомитись з фаховими виданнями. Учасникам занять був наданий список  літератури, наявної   в РОНМБ з питань лабораторної справи.

Виставка містила в собі інформацію, що стосувалася лабораторних досліджень, забезпечення результативності бактеріологічних лабораторій, правила читання біохімічного аналізу та нові медичні технології в цій галузі.

Лікарі-лаборанти крім спеціальної літератури цікавились інформацією, що містить сучасні посадові інструкції на всіх медичних фахівців, про тривалість робочого тижня працівників лабораторій, підвищення посадового окладу лаборанту, пільгову пенсію і доплати за шкідливі умови праці лікарям-лаборантам центрів боротьби зі СНІДом та багато іншої інформації що містила наша виставка літератури. Найбільше цікавились нашою інформацією районні фахівці.

Ми запрошуємо всіх медичних фахівців в обласну наукову медичну бібліотеку, де можна отримати детальну інформацію про всі нововведення в галузі медицини.

Мітки: , ,