Бібліотека інформує

заняття в бібілотеці23 квітня в стінах бібліотеки відбулись заняття лікарів-трансфузіологів та відповідальних за службу крові. Заняття проводили головний лікар та заступник головного лікаря Станції переливання крові, а також фахівці цієї галузі медицини.

Обласна наукова медична бібліотека оперативно підготувала виставку літератури, наявної в бібліотеці. На виставці були представлені нові книги та журнали, в яких розглядалися організаційно-методичні питання та досвід роботи закладів служби крові; виробництво компонентів крові та заготівля донорської крові. Медичне застосування препаратів та компонентів крові, організація і загальні підходи в практиці корекції невідкладних станів при лікуванні різних патологічних станів і хвороб. Розглядаються гемотрансфузійні ускладнення, їх профілактика та облік.

заняття в бібілотеціФонди бібліотеки постійно поповнюються новою інформацією, що дає можливість кожному медичному працівнику збагатити свій професійний рівень, тому що якісно проведені трансфузійні заходи не тільки рятують життя хворого, а й сприяють успішному лікуванню хвороби чи ушкодження, попереджають розвиток різних ускладнень.

Мітки: