Актуальні питання педіатрії

23 вересня в Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. Поліщука проходить науково-практична конференція “Актуальні питання педіатрії”. На конференції будуть розглядаються питання лікування гострого бронхіту у дітей, атопічного дерматиту та гострого тонзилофарингіту.

Проблема сучасної педіатрії — достатньо висока захворюваність органів дихання у дітей, при цьому одним із найпоширеніших захворювань респіраторного тракту є бронхіт та тонзилофарингит. Згідно з даними різних дослідників, зареєстрована захворюваність на гострий бронхіт складає приблизно 100 на 1000 дітей на рік. При цьому у дітей на першому році життя вона складає 75, а у віці до 3-х років — 200 на 1000 дитячого населення. Тонзилофарингіт є самою частою причиною звертання населення за поліклінічною  лікарською допомогою. Багатий на лімфоїдну тканину локус організму людини швидко і потужно реагує на різноманітні подразнення запальною реакцією. З кожним роком збільшується і захворюваність на атопічний дерматит. Це найпоширеніша форма алергічного ураження шкіри у дітей і являє собою генетично детерміноване алергічне запалення шкіри.

Медична бібліотека підготувала рекомендаційний список літератури на основі власного фонду та організувала тематичні виставки в читальному залі:

”Гострий бронхіт у дітей”, ”Гострий тонзилофарингіт у дітей”, ”Атопічний дерматит у дітей”. Вся література на виставці відображає сьогоднішній стан діагностики, лікування новітніми препаратами, проведення терапії, спрямованої на зняття гострих проявів захворювань, протирецидивне лікування та багато інших питань що можуть зацікавити лікарів.

 Рекомендаційний список літератури розміщений на сайті 19 вересня.