Вітання з ювілеєм від Г.А. Мартинюк

vitaemo

Вітаю з ювілеєм Рівненську обласну наукову медичну бібліотеку. Бібліотеку, яка заслуговує на велику пошану. Бібліотеку, яка зробила надзвичайно багато для розвитку медицини не лише Рівного, а й усієї Рівненської області. Пригадую ті часи, коли лише розпочиналася комп’ютеризація. Я часто приходила до бібліотеки знайти новітню літературу для своєї кандидатської роботи. І завжди відчувала, як бібліотекарі старанно та з радістю виконують свою роботу. Від них я відчувала теплоту та професіоналізм. Це допомогло мені зробити і огляд літератури й написати кандидатську роботу. Мені і по цей день приємно з ними бачитися та співпрацювати.
Так, на сьогоднішній день багато чого можна знайти в інтернеті, проте таку інформацію важко зрівняти з тією, яку можна прочитати у фаховому журналі чи книзі. Окрім того, бібліотекарі завжди допоможуть підібрати літературу за темою, яка цікавить, що надзвичайно корисно для поновлення знань.
Приємно, що бібліотекаря постійно шукають нові шляхи для спілкування з медиками. Від них я отримую на вайбер та електронну пошту розсилку інформації про новинки медичної галузі, які надійшли до бібліотеки. Також приємно, що бібліотекарі організовують на базі медзакладів Рівного виїзні читальні зали, на яких можна ознайомитися з новою літературою, не відходячи від робочого місця.
Я бажаю працівникам медичної бібліотеки завжди рухатися вперед. Ті інноваційні ресурси та послуги, що ви розробляєте, для нас медиків, є дуже необхідними. Бажаю усім здоров’я, терпіння та Божого благословення. Нехай все у вас буде гаразд!.

Завідуюча Рівненським
обласним лікувально-
діагностичним
гепатологічним центром,
кандидат медичних наук
Галина Андріївна
Мартинюк