Вітання з ювілеєм від А. Бурачика

kalendula

Щиро вітаємо працівників Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки з 75-річним ювілеєм!
Саме бібліотека має бути тим першим місцем, про яке згадає лікар, якому треба здійснити дослідження або просто отримати певну фахову інформацію. Адже лікар має постійно удосконалювати свої знання. За словами видатного медика М.Мудрова «в лікарському мистецтва не повинно бути лікарів, що закінчили навчання».

Безперервний професійний розвиток медиків за принципом «освіта упродовж усього життя» – ось гарантія якісного медичного обслуговування населення. Тому книга та бібліотека є невід’ємною частиною життя професійного, творчого та особистого зростання. І в цьому нам допомагає РОНМБ. Книгозбірня допомагає різним поколінням медиків підвищувати свою професійну майстерність.
В бібліотеці проводяться виїзні «Дні перегляду літератури», це дає нам можливість ознайомитись з документами, отриманими впродовж року безпосередньо на місці, без відриву від виробництва.

Також цікавими є дні інформації та дні спеціаліста. Традиційною послугою бібліотеки є рекомендаційні списки літератури до науково-практичних конференцій. Для інформаційного задоволення наших потреб на сайті бібліотеки розміщуються інформаційні видання.

В час інформаційних технологій багато інформацій можна знайти в Інтернеті, але її не можна зрівняти з книгою чи журналом, тому що інформацію краще сприймати і читати з паперового джерела.

Дякуємо Вам за багаторічну співпрацю. Бажаємо вдячних читачів, міцного здоров’я, нових творчих досягнень і життєвих гараздів. Хай Ваша самовіддана, копітка, невтомна праця дає добрі врожаї на ниві знань.

Начальник Рівненського
обласного госпіталю
ветеранів війни 
Андрій Бурачик