Вітання з ювілеєм від В.М. Дубинецької

rododendron

Бібліотека – це скарбниця мудрості, набута за багато років. Бібліотека – це відчуття спокою, тиша і особливий запах від книг, це – джерело знань, де можна дізнатися багато цікавого і нового для себе. Це – оазис інтелектуального і духовного спокою, умиротворення, місце, де тебе завжди спокійно вислухають і завжди допоможуть. Бібліотека виховала не одне покоління людей. Вона живе тим життям, яким живе країна, тому в бібліотеці є тематичні полички, книжкові виставки. Як писав В. Сухомлинський, “Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне та емоційне вдосконалення”.

Я звернулася до Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки, щоб знайти необхідну літературу для написання наукової роботи. Мені неодноразово допомагали в цьому працівники відділу наукової медичної інформації, читального залу та абонементу, яким я дуже вдячна. Поширення знань та зв’язок користувача з інформацією завжди були пріоритетом у бібліотечному обслуговуванні.
Персонал бібліотеки – професіонали високого рівня, інтелектуали, яких сьогодні потрібно якомога більше. Працівники проявляють чуйне відношення до читачів, а також швидко й кваліфіковано виконують замовлення. В бібліотеці є сучасна та інформативна література, яка постійно оновлюється.

Медична спрямованість бібліотеки допомагає медичним працівникам в плані професійного зростання у вивченні новітніх технологій лікування. Чимало клінічних випадків можна знайти у спеціалізованих медичних журналах, що викликає чималий інтерес серед медичної спільноти.
Усім працівникам бібліотеки хочу побажати процвітання їхньої “скарбниці”, дедалі більше захопливих читачів.

Лікар-невропатолог
КНП “ЦМЛ” РМР
Дубинецька Вікторія Миколаївна