Впровадження системи якості в службу крові

тренінг17 березня 2017 року в Рівненській обласній науковій медичній бібліотеці відбувся семінар-тренінг з питань реформування служби крові  на Україні та Рівненщині. У заході взяли участь працівники Американського Міжнародного Альянсу здоров’я,  фахівці   КЗ «Рівненська обласна станція переливання крові» та спеціалісти служби крові з лікувально-профілактичних закладів області. Головна мета заходу – поліпшення якості роботи служби крові.

Служба крові переходить на  міжнародні стандарти відповідно до умов реформування  української системи охорони здоров’я, як цього вимагає Угода асоціації України  та ЄС. Необхідним є стандартизація процесів заготівлі, переробки, тестування, зберігання, видачі донорської крові та її компонентів.

До проведення семінару-тренінгу в бібліотеці була підготовлена і представлена виставка літератури «Впровадження системи якості в службу крові».

тренінгиРозглядались питання реорганізації існуючих структур переливання крові та трансфузіології. Зверталась особлива увага на добровільне безоплатне донорство крові та її компонентів.

На семінарі розглядались й інші актуальні питання поліпшення якості роботи служби крові області.