Урок-тренінг з здорового способу життя

трен20 березня в читальному залі бібліотеки було проведено урок-практикум “Урок доброти, здорового способу життя, здорове харчування дітей”. Урок проводився для вихователів дитячих дошкільних закладів міста та області.

Сьогодні як лікарі, так і педагоги намагаються привернути увагу до здоров’я дітей. Статистичні дані свідчать про зростання за останні 10 років захворювань серед дітей України.

Вже до першого класу приходить 44% дітей, що мають хронічні захворювання. Саме тому на уроці-практикумі ця проблема висвітлювалась лікарем-санологом обласного центру здоров’я Валентиною Копель та доцентом кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти обласного інституту післядипломної і педагогічної освіти Людмилою Гурнік. Завідуюча відділом обслуговування та книгозберігання Марія Приймак ознайомила присутніх з  літературою про особливості харчування дітей і формування здорового способу життя, про продукти важливі для дитячого організму. В обласній медичній бібліотеці досить велика кількість книг та журналів, де міститься корисна інформація як для лікарів, педагогів так і для батьків. тренг

Здоров’я – це динамічний процес організму, який забезпечує повноцінну фізичну і психічну працездатність дитини. Змінити стан здоров’я може тільки той, хто буде сам активно і регулярно піклуватися про духовне і фізичне вдосконалення. Виховання починається в родині, а продовжується в дитячому дошкільному закладі і школі.