Медична інформаційна система HELSI в Рівному

Інформаційна медична система HELSI розпочала роботу в Рівному. HELSI – це сервіс електронного запису на прийом до лікаря. Рівняни можуть зробити запис до лікаря з комп’ютеру, планшету чи смартфону в зручній обстановці, без черги, не виходячи з дому.

28 лютого 2019 року в Центрі первинної медико-санітарної допомоги “Центральний” презентували нову електронну медичну систему HELSI. У заході взяли участь Головний лікар ЦПМСД “Центральний” Шрам О.М., головний лікар ЦПМСД “Ювілейний” Покоєвчук В.М., Головний лікар ЦПМСД “Північний” Пароль А.А. та керівник впровадження по західній Україні Сліпуха А.В.

Сьогодні система HELSI працює в 20 містах України. Усі лікарі та реєстратори пройшли спеціальний курс навчання. Рівняни уже скористались медичною електронною системою запису до лікаря та оцінили її ефективність і переваги в тестовому режимі.

Щоб скористатись електронною медичною системою необхідно зайти на сайт HELSI.me та вибрати своє місто, медичний заклад та лікаря, до якого плануєте записатись на прийом. Усі дані пацієнта, результати аналізів, рецепти й інші медичні відомості будуть відображатися в особистому елекронному  кабінеті.

Якщо Інтернет відсутній – то в лікарні реєстратор сам внесе дані пацієнта в HELSI та запише на прийом до лікаря. Після реєстрації  запис можна буде здійснювати по телефону.