Медична бібліотека приймала спудеїв НУ «Острозька академія»

21 лютого 2019 року Рівненська обласна наукова медична бібліотека приймала гостей.  Спудеї «Острозької академії» разом із завідувачем кафедри «Громадське здоров’я» Ігорем Гущуком ознайомилися зі структурою бібліотеки, передплаченими періодичними виданнями, книжковим фондом з питань охорони громадського здоров’я, інформаційними продуктами та послугами, які вона надає своїм користувачам. А згодом взяли участь в навчально-практичних заняттях, проведених спільно з Рівненським обласним лабораторним центром Міністерства охорони здоров’я  України.

В ході заняття спудеї підвищили рівень своєї інформаційної культури. Тобто, набули досвіду – пошуку, відбору, аналізу та синтезу інформації, ознайомилися із сучасними інформаційними технологіями. Особливий інтерес –   до електронного каталогу обласної медичної бібліотеки. Він функціонує в програмі ІРБІС64 і складається з баз даних книг медичної тематики та суміжних галузей знань, статей з медичних журналів, медичних патентів та інформаційних листків. Студентів та викладачів зацікавила інформація про безкоштовну послугу «Електронна доставка документів». Вона передбачає виготовлення електронних копій статей з журналів, збірників та фрагментів книг і надсилання їх на електронну адресу замовника.

Крім того, спудеї ознайомилися з ресурсами сайтів Рівненської обласної наукової медичної бібліотеки та Національної медичної бібліотеки України, які спрямовані на підвищення рівня самообслуговування користувачів та індивідуалізацію їх інформаційного обслуговування.

Завершилася подорож до Рівного екскурсією однією з найстаріших вулиць обласного центру – вулицею Симона Петлюри. Її підготувала і провела Людмила Стадницька працівниця Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.