Голова профільного комітету ВР високо оцінив роботу рівненських кардіологів

Сьогодні на Рівненщині працювали члени Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування та представники Міністерства охорони здоров’я. Спільно з керівниками області вони відвідали обласну клінічну лікарню та обласний протипухлинний центр. Потому у приміщенні облдержадміністрації відбулося спільне з МОЗ засідання Комітету, участь в якому взяв також голова обласної ради Олександр Данильчук та керівники обласних закладів медицини.

DSC_0305.JPG

У Рівненській  обласній клінічній лікарні, яка є комунальним закладом обласної ради, учасники засідання ознайомилися з роботою серцево-судинного центру, зокрема побували у відділенні інтервенційної радіології. Передусім цікавилися технічним оснащенням та обсягами проведених операцій. Так, за 9 місяців поточного року фахівці відділенні провели 1176 інтервенційних втручань на високоякісному сучасному обладнанні.

DSC_0350.JPG

Завдяки проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відділення отримало електрофізіологічну установку та необхідні до неї розхідні матеріали вартістю в майже 213,5 тисяч доларів. Що дало можливість вивести роботу лікарів на якісно новий рівень інвазивної діагностики та лікування складних порушень ритму.

Голова Комітету Михайло Радуцький з приємністю відзначив, що такі показники лише підтверджують факт, що у Рівному працюють висококваліфіковані фахівці, які не поступаються колегам зі столиці. А нове обладнання, яке і надалі отримуватиме обласна лікарня, дозволить розширити спектр медичних послуг та підвищити їхню якість.

DSC_0354.JPG

За словами головного лікаря Івана Зими, дане відділення, а саме рентгено-хірургічний блок, потребує насамперед апарату штучного кровообігу.

DSC_0416.JPG

Зі свого боку, голова обласної ради Олександр Данильчук запевник колег, що обласні депутати постійно відстежують потреби медичних закладів Рівненщини та знаходять у бюджеті фінансові резерви на закупівлю найнеобхіднішого обладнання. У той же час він висловив сподівання, що профільний Комітет та Міністерство охорони здоров’я співпрацюватимуть з областю у вирішенні цих питань.

DSC_0409.JPG

В рамках візиту до Рівного, члени Комітету та представники МОЗ побували в Рівненському обласному протипухлинному центрі, де обговорили перспективи створення на його базі регіонального центру онкології.

72828222_1171347363058594_1701340716082397184_n.jpg

Потому у приміщенні РОДА відбулося спільне засідання Комітету, де обговорили стан справ у галузі медицини Рівненщини, підсумували черговий етап реформи та окреслили напрямки роботи на найближче майбутнє.

джерело:
http://oblrada.rv.ua/oblrada/news/19067/