Дарунок професора Володимира Вертелецького

darunok-profesora-volodymyra-verteleckogoВ далекому 2000 році професор Володимир Вертелецький Директор Програм розвитку дітей та запобігання вродженим вадам вперше завітав до обласної медичної бібліотеки. На той час у нас був один комп’ютер і не було доступу до мережі Інтернет. Саме він і його команда надала нам перший безкоштовний доступ до всесвітньої мережі для задоволення інформаційних потреб медичної спільноти області. Бібліотека тоді розпочала широку інформаційну роботу серед медиків і населення області. Крім того, в фонди бібліотеки неодноразово безкоштовно передавали методичні розробки для фахівців і батьків представники Міжнародного благодійного фонду «ОМНІ-Мережа для дітей».

Підсумок діяльності ОМНІ-Мережі за більш ніж п’ятнадцять років — збірник наукових праць «Вроджені вади розвитку Полісся. Чорнобиль», який ми отримали у подарунок. Збірник містить статті, присвячені проблемам вроджених вад розвитку в Рівненській, Волинській і Хмельницькій областях. В центрі уваги – Рівненське Полісся, яке найбільш постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Це видання призначено для генетиків, неонатологів, педіатрів, акушерів-гінекологів, науковців і всіх зацікавлених осіб.

Колектив бібліотеки щиро вдячний за науковий збірник і подальше буде займатися популяризацією наукової інформації по запобіганню вроджених вад розвитку.