Усі медичні новинки разом

переглВпродовж двох тижнів в стінах обласної наукової медичної бібліотеки проходили дні відкритого перегляду нової медичної літератури. Медична громадськість міста та області мала можливість ознайомитись з новими надходженнями бібліотеки, що були придбані протягом року: книгами, журналами, інформаційними листами тощо.перегл 

Активними читачами серед лікарів були завідувач клінічною лабораторією міського пологового будинку Ковальчук В.С., лікар військового госпіталю Бойко О.Ю., лікарі обласного онкодиспансеру Жильчук В.Є. та Смірнов Г.Ю., завідувач поліклінікою обласного тубдиспансеру Столярчук Я.К., лікар з Будинку дитини Билень І.І. та інші.

Вже не один рік лікарі та середні медичні працівники Млинівської ЦРЛ відвідують наш захід. От і цього разу інформацією цікавились лікарі Ковальова Л.Г., Максимюк А.В., Гандзюк Г.М. та старша акушерка Вдовин В.В. Серед середнього медичного персоналу активними читачами були старші медичні сестри на чолі з головною медичною сестрою РОКЛДЦ ім. В.Поліщука та середні медичні працівники, які проходили курси з підвищення кваліфікації за спеціалізацією “Фізіотерапія”.

Адже, бібліотека на даний час має можливість задовільнити всі запити читачів — як медичних працівників так і пересічних громадян.

Марія Приймак, зав. відділом обслуговування та книгозберігання РОНМБ

перег(5)перегл(1)

перег (2)перег(3)

 

перегл (6)перегл(7)