Міжнародний день дарування книг

14 лютого в багатьох країнах відзначають не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Започаткований він був у 2012 році американкою Еммі Бродмур. В цей день дарують книги друзям, рідним, залишають в людних місцях, а також дарують твори друку бібліотекам.  Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів нашої бібліотеки, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється навчальними та науковими виданнями. Вчора до нас в бібліотеку завітали представники Програми запобігання вродженим вадам розвитку дитина ОМНІ-мережі та ГО «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на туберозний склероз». Ми отримали в подарунок кілька примірників видань  	Розуміння ФАСП та підтримка з ФАСП [фетальний алкогольний спектр порушень]: посібник для батьків, опікунів, вчителів, психологів та лікарів. – Л., 2016. - 31 с.  	Галлітцендорфер К. Що потрібно знати про ТС [туберозний склероз]: книга для родини / К. Галлітцендорфер. – Хмельницький: ПАВФ «Інтрада», 2017. – 106 с.  Колектив бібліотеки щиро вдячний Євтушок Любові Степанівні, - завідуючій обласного медико-генетичного центру Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.. В.Поліщука, та Шкіль Тетяні – члену правління ГО «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на туберозний склероз» за подаровані книги.14 лютого в багатьох країнах відзначають не тільки День святого Валентина, але й Міжнародний день дарування книг. Започаткований він був у 2012 році американкою Еммі Бродмур. В цей день дарують книги друзям, рідним, залишають в людних місцях, а також дарують твори друку бібліотекам.

Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів нашої бібліотеки, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється навчальними та науковими виданнями.

Вчора до нас в бібліотеку завітали представники Програми запобігання вродженим вадам розвитку дитина ОМНІ-мережі та ГО «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на туберозний склероз». Ми отримали в подарунок кілька примірників видань

  • Розуміння ФАСП та підтримка з ФАСП [фетальний алкогольний спектр порушень]: посібник для батьків, опікунів, вчителів, психологів та лікарів. – Л., 2016. — 31 с.
  • Галлітцендорфер К. Що потрібно знати про ТС [туберозний склероз]: книга для родини / К. Галлітцендорфер. – Хмельницький: ПАВФ «Інтрада», 2017. – 106 с.

Колектив бібліотеки щиро вдячний Євтушок Любові Степанівні, — завідуючій обласного медико-генетичного центру Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.. В.Поліщука, та Шкіль Тетяні – члену правління ГО «Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на туберозний склероз» за подаровані книги.