Цілющі властивості картоплі

cilyuschi-vlastyvosti-kartopliБатьківщиною картоплі є Американський континент. Індійці гірських районів Південної Америки почали вирощувати його кілька тисячоліть назад. Для аборигенів ця рослина стала основним джерелом харчування. Європейцям картопля є відомою з XVI ст. під назвою ”трюфелі”. Спочатку цю рослину вирощували тільки в ботанічних садах та на аптекарських огородах. Як делікатес іноді подавали на стіл королям й знаті. І тільки в XVIII ст. картопля стала широко розповсюджуватись на полях селян країн Європи, а ще пізніше — Азії, Африки, Австралії та Північної Америки. Вже з перших років запровадження нової городньої культури в Європі її стали використовувати в боротьбі із цингою, яка була подолана на всьому континенті. Цей лікувальний ефект став несподіваним та пояснювався тим, що в раціоні європейців помітно зріс вміст вітаміну С, який є в картоплі. Адже картопля — це справжня вітамінна комора, в якій крім вітаміну С міститься великий резерв В1, В2, В6, В9, РР, Д, К, Е, фолієва кислота.

У народі картоплю називають другим хлібом. Вона є основним джерелом калію, який так потрібен для підтримки водного обміну та роботи серця. Картопля містить набагато більше калію ніж хліб, м’ясо та риба. Добову потребу організму може задовільнити споживання півкілограма бульб, що завдяки сечогінним властивостям обов’язково входять до дієтичних продуктів, які рекомендуються хворим на нирки та серце.

Продукти з картоплі легко перетравлюються та засвоюються. Вони багаті на калій та магній та містять багато кальцію, заліза, міді, фосфору, марганцю, натрію, хлору, фтору, йоду та сірки. Загалом, в картоплі зібраний унікальний набір необхідних людині органічних та неорганічних сполук, які природа поєднала в доцільних співвідношеннях. Висока біологічна цінність картопляного білка, так як в ньому знайдено більшість амінокислот, які підтримують утворення білків у людському організмі.

В народній медицині картопля є цілющою рослиною. Варені бульби мають сечогінні й ніжні послаблюючі властивості. Вичавлений сік може знижувати високу кислотність шлунку й поліпшувати роботу кишечника. Його вживають для тамування болю в шлунку та кишечнику, з протизапальною метою та для швидкого загоювання ран у тих, хто має виразкову хворобу шлунка й дванадцятипалої кишки. Картопляний сік радять пити під час головних болей, бо в ньому міститься ацетилхолін.

Китайська народна медицина застосовує картоплю, в поєднанні з іншими рослинами, для лікування енцефаліту, порушення харчування та хвороб шкіри. При різних захворюваннях шкіри, особливо екземі, пластини зі свіжої картоплі накладають на рани. А гарячі зварені, потовчені або потерті бульби можна вживати для лікування органів дихання та дихальних шляхів. В цьому випадку добре діє пара з відвареної картоплі.

В медицині широко використовують крохмаль як протизапальну речовину від шлунково-кишкових захворювань, а також для присипок та в ролі наповнювача порошків та пігулок. Доведено, що тривале введення крохмалю знижує вміст холестерину в печінці та сироватці. А це є ознакою того, що він має антисклеротичні властивості.

Поряд із якісними властивостями, потрібно пам’ятати, що картопля містить такий токсичний стероїдний, алкалоїд, як соланін. Його вміст в бульбах збільшується коли картопля довго лежить на сонці. Такі картоплини зеленіють та стають непридатними для споживання, так як можуть викликати отруєння. Тому картопля може бути корисною при правильному її зберіганні та використанні.

Література:

  1. Біосенсорний аналіз глікоалкоїдів у картоплі / В.М. Архипова, М.К. Шелякіна, О.Л. Кукла // Біотехнологія. — 2009. — Т. 2, № 3. — С. 64-73.
  2. Картопля як косметичний засіб // Медична сестра. — 2008. — N7. — С. 48.
  3. Оценка эффективности применения экстракта побегов Solanum tuberosum при экспериментальном офтальмогерпесе [картофель] / Л.М. Алимбарова [и др.] // Вестник офтальмологии: Науч.-практ. журн. — 2015. — Т. 131, № 3. — С. 76-81.
  4. Получение новых видов полуфабрикатов из картофеля с низким гликемическим индексом / Г.М. Бандуренко [и др.] // Проблемы старения и долголетия. — 2016. — Том 25, N 2. — С. 305-309.
  5. Яковець О.В. Клінічна оцінка ефективності використання соку журавлини та соку картоплі в комплексному лікуванні хронічного катарального гінгівіту у вагітних // Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія. — 2013. — № 1. — С. 82-86.