Світ невидимих істот

svit-nevydymyh-istotСвіт невидимих істот неймовірно різноманітний. Людина не в змозі сприйняти їх жодним із п’яти органів відчуття: їх не можна побачити звичним зором, їх неможливо визначити на смак і вони існують без звуку та запаху. Вони всюдисущі, їх безкінечна множина Для них не існує час і для них нема смерті. Водночас вони друзі та вороги людини, життя без них неможливе. Це мікроорганізми.

Мікроорганізм (мікро + організм, синонім мікроб) — дрібний невидимий організм.

З них почалося життя на Землі. Мільярди років тому на нашій планеті з’явились бактерії. Вони могли харчуватися і зростати в атмосфері Землі без кисню. Будучи в еволюційному плані першими мешканцями Землі, чисельні види мікроорганізмів складають невід’ємну частину будь-якої біосфери. У всіх природних екологічних нішах мікроорганізми співіснують у вигляді складних багатокомпонентних систем — біоценозів, які завдяки складним взаєминам зберігають життєздатність мікробних популяцій. У процесі філогенезу мікробні суспільства заселили не лише землю, воду, повітря, ґрунт і космос, а й внутрішні і зовнішні органи тіла людини. Вони формують своєрідну екологічну систему з багатогранним механізмом взаємовигідних симбіотичних відносин. Мікробні біоценози є чутливими біологічними індикаторами, що реагують на різні впливи. Їх склад і функції залежать від екологічних умов та інших факторів.

Такі зміни складу середовища часто спостерігаються у природі та при використанні мікроорганізмів у різних виробництвах. Мікроорганізми здатні засвоювати і змінювати численну кількість органічних і мінеральних сполук. Людство протягом тисячоліть, не маючи жодного уявлення про існування мікробів, користувались багатьма мікробіологічними процесами: наприклад, скисання молока — перетворення його на кефір та сир, бродіння хлібного тіста, виготовлення спиртних напоїв та інше.

Вони ворогують із світом, який створили самі і водночас забезпечують його подальше існування. Мікроорганізми можуть бути стимуляторами росту рослин і тварин. Вони виробляють антибіотики, синтезують вітаміни і ферменти. Збагачують корисні копалини і відіграють важливу роль в утворенні покладів урану та інших кольорових і рідкісних металів. Без бактерій не було би нафти, ані кам’яного вугілля. Всередині людини і тварини одні мікроби захищають організм від шкідливої дії інших мікробів, сприяють обміну речовин, а деякі мікроорганізми навіть сповільнюють старість.

Шкідливу, хвороботворну дію мікробів людство відчуло на собі також задовго до відкриття мікроорганізмів. В історії відомі грізні епідемічні спалахи чуми, холери, віспи, грипу та десятки інших захворювань, які забрали життя кількасот мільйонів людей. Це грізні вороги людського життя, з якими донедавна не було жодних засобів для боротьби, бо причина людських хвороб була невідомою. Багато вчених присвятили своє життя розкриттю причин перетворень, що викликаються патогенними мікроорганізмами та є збудниками численних хвороб, та вказали шляхи застосування корисних бактерій.

Мікробіологія є однією з молодих наук. Вона пов’язана з багатьма сторонами життя і діяльності людини. Згодом виникли окремі галузі мікробіології: медична, сільськогосподарська, промислова, загальна та інші. Кожна з них вивчає процеси життєдіяльності різних видів мікроорганізмів та їхнє практичне застосування.

У процесі розвитку мікробіології і пізнання таємниць світу мікроорганізмів виникли такі нові розділи, як вірусологія, імунологія, епідеміологія, мікологія. Наука розпізнала багато сторін діяльності невидимих. Ученими вивчені мікроорганізми — збудники різних хвороб людини, тварин, рослин і їх властивості, також з’ясовані способи захисту організму від хвороб, на сьогодні розроблені методи лікування й запобігання раніше невиліковних захворювань, спричинених хвороботворними бактеріями.

Світ невидимих істот — світ ворогів і друзів людини — допомагає розпізнати наука про мікроби. У світі цих істот усе видається дивним і виходить за межі уявлень. Вони таємничі і тому прекрасні.

Література:

  1. Бухарин О.В. Инфекционная симбиология // Журнал микробиологии, эпидемиологии и иммунобиологии. — 2015. — № 4. — С. 4-9.
  2. ВОЗ назвала 12 бактерий — опаснейших врагов человека // Фармацевт практик. — 2017. — № 3. — С. 19.
  3. Ковалев А.А. Микробиота человека и бактериальный канцерогенез / А.А. Ковалев // Мед. аспекты здоровья мужчины. — 2016. — N 1. — С. 55-60.
  4. Кривомаз Т. Бактерии под защиту / Т. Кривомаз // Фармацевт-практик. — 2017. — № 1. — С. 26-27.
  5. Кривомаз Т. Бактерия в эпицентре мирового скандала // Фармацевт-практик. — 2015. — № 9. — С. 30.
  6. Кривомаз Т. Микроорганизмы в вентиляционных системах / Т. Кривомаз // Фармацевт практик. — 2018. — № 7/8. — С. 40-41
  7. Кривомаз Т. Микроорганизмы в наших жилищах / Т. Кривомаз // Фармацевт практик. — 2018. — № 4. — С. 36-38
  8. Кривомаз Т. Микроорганизмы в общественных местах / Т. Кривомаз // Фармацевт практик. — 2018. — № 5. — С. 28-29