СПІЛЬНО ПОДОЛАТИ ТУБЕРКУЛЬОЗ

СПІЛЬНО ПОДОЛАТИ ТУБЕРКУЛЬОЗ23 березня на базі Рівненеської обласної наукової медичної бібліотеки було проведено круглий стіл до Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз. В цьому році він проходить під гаслом “Об’єднуймось, щоб покласти край туберкульозу ”. Присутні слухачі курсів підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів області мали можливість познайомитись з виставкою літератури “Спільно подолати туберкульоз” та подивитись фільм, що висвітлює проблему цієї недуги.

Бесіда на тему “Як уберегтися від туберкульозу” була проведена лікарем-санологом обласного центру здоров’я Валентиною Копель. А тему “Формування здорової особистості у системі дошкільної освіти” розкрила присутнім доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Людмила Гурнік.

Вихователям цікаво було знати все про туберкульоз, адже батьки довіряють їм найдорожче — своїх дітей і вони першими можуть запідозрити негаразди з дитиною. А санітарно-освітня робота, розповсюдження науково-популярної літератури, лекції і бесіди — це ті форми діяльності, які потрібно широко здійснювати для санітарної освіти населення та убезпечення себе та своїх близьких від туберкульозу. Зробити це не важко, потрібна лише свідома участь населення у протитуберкульозних заходах, охоплення ними людей різного віку.

Про всі прояви хвороби, харчування при ній та здоровий спосіб життя понад три години з захопленням слухали вихователі обласних дошкільних закладів.

СПІЛЬНО ПОДОЛАТИ ТУБЕРКУЛЬОЗ