ШОКОЛАД

shokoladУ прадавні часи шоколад вживався лише в холодному вигляді, як напій. Боби какао, що самі по собі гіркі, роздрібнювалися та змішувалися з водою, потім додавалися спеції для отримання більш приємного смаку. Археологи у Гондурасі знайшли старанно вироблені ще у 1600 році до н.е. посудини, з яких, як вважають вчені, давні ацтеки пили розтоплений шоколад тисячу років тому. Какао шанували майя, вони вважали його їжею богів. Так і розшифровується назва шоколадного дерева (Theobroma cacao), що складається з грецьких слів «theo» — бог і «broma» — їжа. У Європу плоди какао потрапили завдяки Христофору Колумбу. Але як на картоплю і томати, на них не відразу звернули увагу. Екзотичний напій став популярним спочатку в Іспанії, а вже потім поширився cеред інших країн Європи.

Людство в наш час так любить смак, запах та навіть текстуру шоколаду, що вирішило святкувати Всесвітній день шоколаду (World Chocolate Day). Батьківщиною Всесвітнього дня шоколаду вважається Франція, яка запровадила його у 1995 році, 11 липня. За прикладом Франції багато країн святкують національні дні шоколаду.

Чисельні дослідження (як експериментальні так і спостереження) доводять той незаперечний факт, що вживання шоколаду позитивно впливає на здоров’я людини, на одну третину зменшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, а саме, чинить антиоксидантну, гіпотензивну, протизапальну, антитромботичну дію.

Антиоксидантна властивість шоколаду перешкоджає осіданню «поганих» жирів на стінках судин. Тож достатньо всього одного шматочка доброго чорного шоколаду на день, щоб зменшити ризик розвитку атеросклерозу.

Дослідники знайшли чимало доказів корисності шоколаду для організму, зокрема, при лікуванні передменструального синдрому та депресивних станів. Вважають, що він, у певному сенсі, може навіть служити заміною антидепресантам, адже темні сорти шоколаду, стимулюють викид ендорфінів (ендогенних опіатів), що впливають на центр задоволення, поліпшують настрій та піднімають тонус організму. За принципом мотивації можна виділити дві групи споживачів шоколаду: ті, хто їсть його для задоволення, і ті, хто намагається заглушити ним депресію. У тих, хто прагне з’їсти шоколад заради задоволення, цей продукт, вірогідно, стимулює систему допаміну в мозку, чим забезпечує приємні відчуття. Емоційні споживачі, що їдять шоколад, щоб впоратися з нудьгою, стресом або клінічною депресією, шукають в ньому ефект опіату для поліпшення настрою. Таким чином, перші отримують задоволення, проте другим не варто розраховувати на тривале поліпшення настрою.

Вчені з Хельсінського університету виявили, що жінки, які люблять шоколад, народжують щасливих дітей. Щоденне вживання шоколаду майбутніми мамами сприятливо діє на новонароджених. Вони з’ясували, що у жінок, які вживали шоколад під час вагітності народжені малюки частіше посміхаються, активні та відчувають менше страху у новій для них ситуації. Навпаки, жінки, які не вживали шоколаду, частіше повідомляли про занепокоєння, тривожність дітей.

Позитивно впливає шоколад і на здоров’я літніх людей. Любителі шоколаду, як правило, стрункіші, у них тонша талія, вони рідше страждають від діабету, ніж ті, хто надає перевагу іншим ласощам.

Згідно з дослідженням групи голландських вчених, шоколад є «чемпіоном» за вмістом природних катехінів, випереджуючи навіть таке визнане джерело, як чай. Антиоксидантна активність катехінів, крім сецево-судинних захворювань попереджує розвиток злоякісних пухлин. Шоколад також багатий на теобромін, що подібний до кофеїну, і у багатьох людей викликає ефекти, схожі з «кавовими»: припливи бадьорості та підвищення розумової працездатності. Корисним для здоров’я може виявитися навіть… аромат шоколаду, він підвищує вироблення секреторного імуноглобуліну — важливого компоненту протимікробного й противірусного захисту.

Чорний шоколад не лише поліпшує настрій, робить нас більш чуттєвими, сприяє здоров’ю, але також є ефективним косметичним засобом, що живить, тонізує, пом’якшує та омолоджує шкіру й бореться з целюлітом. Невипадково шоколадні обгортання — популярна процедура у спа-салонах.

Проте у людей із схильністю до акне, темний шоколад, споживаний навіть в нормальних кількостях протягом чотирьох тижнів, може погіршити перебіг хвороби, зміни шкіри залишаються ще протягом місяця після припинення прийому шоколаду.

Перш ніж поспішати доповнювати чорним шоколадом свій раціон, треба мати на увазі, що 100 г чорного шоколаду містить 500 калорій. Тобто прийдеться видалити з раціону таку ж саму кількість калорій за рахунок зменшення кількості іншої їжі, щоб не набирати зайву вагу.

ЛІТЕРАТУРА:

  1. Mostofsky, E. Употребление шоколада и частота возникновения сердечной недостаточности: популяционное проспективное исследование у женщин среднего и пожилого возраста / E. Mostofsky, E. B. Levitan, A. et al Wolk // Серцева недостатність. — 2011. — № 1. — С. 61.
  2. Sudano, I. Шоколад, какао та серцево–судинні захворювання / I. Sudano // Medix. Anti-Aging. — 2011. — № 4. — С. 4-6.
  3. В ходе крупнейшего из выполненных до сих пор исследования установлена связь между приемом шоколада и меньшими уровнями артериального давления и риска сердечно–сосудистых заболеваний // Судинні захворювання головного мозку. — 2012. — № 2/3. — С. 58-61.
  4. Все буде в шоколаді // Health. MEDIX. — 2012. — № 5/6. — С. 53-55.
  5. Чорний шоколад і акне / підготувала: К.В. Коляденко // Український журнал дерматології, венерології, косметології : науково-практичне видання. — 2016. — N 1. — С. 124.
  6. Ще більше фактів про профілактичну дію шоколаду // Мистецтво лікування. — 2012. — № 1. — С. 32.