Особистісні ресурси духовного і фізичного здоров’я

bipolyarnyi-rozlad

Тема особистісних ресурсів є дуже важливою в повсякденному житті. Кожній людині важливо не просто розуміти, які існують ресурси і якими з них вона володіє, а якими ні, але і вміти ними користуватися, розподіляти, правильно інвестувати, щоб бути ефективною в досягненні поставлених цілей. Ресурсний стан – це наповненість енергією, наявність фізичних і душевних сил для ефективного вирішення майбутніх завдань і досягнення поставлених цілей.

Бути в ресурсі – значить відчувати радість буття, відчувати себе здоровим, благополучним, впевненим в своїх силах. В нересурсному стані все навпаки – життя не радує, самопочуття погане, настрій пригнічений, робота «буксує», голова «не варить», помилки множаться, все здається позбавленим сенсу. Незадоволення собою і оточуючими зростає: навколо одні тупиці і шкідники. Якщо такий стан виникає у людини надто часто, це може привести до серйозним психологічних збоїв і реальних проблем зі здоров’ям. І навпаки – самовідчуття себе в ресурсі, не дивлячись на деякі фізичне нездужання, є своєрідним «лікарем» і способом самозцілення. Як «підзарядити» свій ресурс читайте тут

Кириленко М. Мы в ресурсе? // Фармацевт-практик. 2019. №12. С. 42–44.


Якщо ви бажаєте отримати електронну копію статті зверніться за електронною адресою : nmi.ronmb@gmail.com або тел.: (063) 38-09-527 (viber). Послуга безкоштовна.