Науково-теоретична конференція “Інноваційні технології в теорії і практиці сучасної медичної освіти”

30 січня 2010 року, делегація Рівненської обласної науково медичної бібліотеки взяла участь в  обласній науково-теоретичній конференції “Інноваційні технології в теорії і практиці сучасної медичної освіти”, яка проходила у КЗВО “Рівненська медична академія”.

Розпочалася конференція пленарним засіданням та вітальним словом ректора академії Ростислава Сабадишина. Тема його виступу стосувалася стратегій інноваційного розвитку медичної освіти в умовах глобалізації. Про місце керівника в сучасному освітньому середовищі присутнім розповіла проректора з наукової роботи Рівненської медичної академії Оксана Штрімайтіс.

Останнім виступом пленарного засідання стала доповідь методистки Костопільського медичного коледжу Ірини Таргоній, Розповідь стосувалася теми формування толерантного середовища засобами літературної творчості.

Після пленарного засідання розпочалася робота в чотирьох секціях. Для своєї роботи ми обрали секцію №2 «Роль і місце біологічних наук у забезпечені сталого розвитку та екологічної безпеки».

Серед усіх інших виступів, безумовно цікавим для учасників став виступ нашої колеги, амбасодора ідей та інновацій Людмили Трачук, яка розповіла усім про месенджери, які використовує наша бібліотека для інформаційного обслуговування медиків. Після виступів відбулося жваве обговорення та відповіді на запитання.

Загалом бібліотекарями було забезпечено інформаційний супровід конференції, здійснено розкладку літератури за темою виступів, проведено анкетування учасників та прорекламовано безкоштовні послуги бібліотеки.