Міжнародний день офтальмології

mizhnarpdnyj-den-oftalmologii

Зовнішній світ пізнаємо переважно через орган зору.  Ми настільки звикаємо до надзвичайно досконалої роботи очей, що, маючи нормальний зір, не завжди уявляємо його цінність. Багато хто з нас звик думати, що очі потрібні тільки для того, щоб бачити навколишній світ, але це не зовсім так. Вони потрібні для нормального розвитку та діяльності всього організму, для взаємозв’язку його з оточуючим середовищем.

Офтальмологія (від грецького ophtalmos – око, lоgоs – наука) – розділ медицини, який вивчає етіологію, патогенез та клінічний перебіг порушень зору та захворювань ока. З метою запобігання та більшої обізнаності людей про хвороби ока лікарська спільнота почала відзначати Міжнародний день офтальмології. Відзначається він з 2004 року 8-го серпня, в день народження знаменитого офтальмолога Святослава Федорова. Саме в цей день лікарі проводять безкоштовні консультації та допомагають людям в запобіганні та лікуванні очних хвороб.

 Гарний зір залежить від багатьох самих різноманітних факторів як внутрішнього порядку (наявність хвороб , характер харчування, спадковість та ін.), так і зовнішнього (різні забої, падіння, травми очей, погані умови зорової роботи та ін.)

Важливе значення для здоров’я очей має освітлення робочого місця, яке повинно бути достатньо м’яким, без різких відблисків та тіней, рівним і приємним для очей. Різкий контраст скоро стомлює — з’являється відчуття напруги та різей в очах. Якщо в таких умовах працювати щодня, то виникає постійний спазм акомодаційного м’язу, тобто складаються передумови для розвитку короткозорості.

Багато в чому можуть допомогти собі самі люди в запобіганні захворювань очей. Велику роль в збереженні зору відіграє правильний розпорядок дня та харчування людини. Потрібно вміти так розподілити свій час, щоб праця чергувалась з відпочинком, щоб сон був достатньо довгим та глибоким, а харчування повноцінним.

Правильне харчування та достатнє вживання необхідної кількості важливих для здоров’я корисних речовин — це один із найпростіших способів боротьби із погіршенням зору. Продукти, багаті на вітаміни та мікроелементи можуть не тільки покращувати зір, але й попередити багато захворювань очей. Для здоров’я очей дуже важливими є вітаміни А, С, Е, фолієва кислота, такі мікроелементи як цинк та селен. Вітамін А міститься в моркві, салаті, зеленому горошку, дині, помідорах, цибулі, сирі, печінці. Сік моркви можна пити постійно, адже він зміцнює нервову систему й ввесь організм. Вітамін Е міститься в овочах, бобових, зелені. Вітамін С — в шипшині, смородині, квашеній капусті, цитрусових. Шипшина по вмісту аскорбінової кислоти абсолютний лідер. Щоденне її вживання забезпечує міцність та еластичність судин. Чорниця — одна з найвідоміших ягід, які використовуються для попередження і лікування очних захворювань. Активні речовини, які входять до її складу, захищають сітківку від різних руйнівних факторів і має лікувальні властивості при короткозорості та вікових змінах.

Профілактика захворювань очей полягає в проведенні первинних та періодичних медичних оглядів, ранньому виявленні захворювань очей та їхньому лікуванні, широкій санітарно-освітній роботі, створенні спеціальних дитячих садків та пансіонатів для дітей зі зниженим зором.

При будь-яких підозрах на захворювання очей обов’язково потрібно звертатись до фахівця а не займатись самолікуванням.

Література:

  1. Білоус В.Й. Дієтотерапія при захворюваннях очей // Магістр медсестринства. — 2015. — № 1. — С. 72-78.
  2. Білоус В.Й. Робота за комп’ютером та зір // Магістр медсестринства. — 2014. — № 2. — С. 69-73.
  3. Дедишина Л. Кожна людина повинна бачити сонце // Фармацевт-практик. — 2014. — № 3. — С. 19-20.
  4. Дієта для очей // Бібліотека сімейного лікаря та сімейної медсестри. — 2012. — № 2. — С. 6.
  5. Дьомін Ю.А. Вплив чинників довкілля на орган зору // Проблеми безперервної медичної освіти та науки. — 2016. — N 1. — С. 59-66.
  6. Как помочь уставшим глазам? // Фармацевт практик. — 2016. — № 4. — С. 9.
  7. Кривомаз Т. Глаза: окна в мозг // Фармацевт Практик. — 2016. — № 1. — С. 26-27.
  8. Кривомаз Т. Смотреть и видеть [зір] // Фармацевт-практик. — 2014. — № 5/6. — С. 20.
  9. Лук’янченко О. Бачити все [профілактика порушень зору] // Фармацевт-практик. — 2016. — № 10. — С. 14-15.