ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ У ВАШИХ РУКАХ

сканирование0012До дня медичного працівника

Із року в рік в третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Саме в цей – 2014 рік, дуже тяжкий для українського народу, медики доказали значущість свого фаху і відданість своєму покликанню, часто ризикуючи своїм життям під обстрілами .

Адже в цьому році в умовах надзвичайних ситуацій та неоголошеної війни, їм приходиться стикатися з небаченими раніше масштабами боротьби не тільки за збереження здоров’я, а в більшості випадків за збереження життя людей, які відстоюють наше право на життя під мирним небом на нашій Богом даній нам Землі.

Діяльність лікаря не може бути повноцінною, якщо він не здатний прийняти адекватне рішення в умовах, які вимагають негайної реакції, коли необхідно надати невідкладну допомогу і від правильності дій лікаря залежить життя пацієнта.

Якщо раніше лікар повинен був постійно підвищувати власну кваліфікацію, то в сьогоднішніх умовах, в яких перебуває український народ, він просто зобов’язаний бути поінформованим стосовно найновіших досягнень у сфері своєї діяльності, тому що життя швидко змінюється, ставить перед лікарями нові вимоги.

І роль медичної сестри в лікуванні та догляді за пацієнтом тяжко переоцінити. Адже паралельно з виконанням призначень лікаря та здійсненням медсестринського догляду, вона надає ще й психологічну допомогу хворому у подоланні хвороби. Саме професія медичної сестри передбачає психологічну готовність до добровільної, самовідданої і чесної допомоги, тим хто її потребує. Всі ми знаємо що здоров’я — це стан повного фізичного, душевного та соціального благополуччя, а не лише відсутність хвороб і фізичних дефектів.

Великий потік інформації часом не дає можливості практикуючому лікарю взяти на озброєння потрібну,  тому бібліотека відіграє допоміжну роль в доборі інформації для лікаря. Ми пропонуємо фахівцям публікації в наукових та науково-популярних журналах, методичних рекомендаціях, матеріали з’їздів та конференцій, посібники, атласи, керівництва наших та іноземних авторів.

Лікар – звучить гордо. Всією своєю діяльністю він сприяє збереженню  та підвищенню престижності професії, до якої належить. Схиляємось перед вашою натхненною працею, професіоналізмом та відданістю благородній справі. Бажаємо всім доброго здоров’я, достатку та жаги до постійного професійного розвитку.

IMG_0971В бібліотеці організована виставка літератури до Дня медичного працівника, всі бажаючі можуть ознайомитись з нею в читальному залі.