Кавуни: лікувальні властивості

kavuny-likuvalni-vlastyvostiКавун — це солодка, дієтична, делікатесна ягода. Буває зеленого або світло-зеленого кольору з темними смужками. Кавун — однорічна рослина з родини гарбузових. Його стебло досягає довжини 3-4 метри. Листя має велике заокруглене, квіти світло-жовті. Висівають кавуни в травні, а достигають вони в серпні-вересні. Вагою бувають від 2 кг. та можуть досягати до 30 кг., залежно від сорту.

Батьківщина кавунів — Південна Америка. До нас вони потрапили з Європи у 17-му столітті. На Україні саме найбільше вирощують кавунів в південних областях, там де сухий, теплий клімат. Чим більше сонячна погода і сприятливі кліматичні умови, тим солодший, цукристіший кавун.

Кавун дуже корисний як для дорослих, так і для дітей. Його використовують не тільки для харчування, він має також профілактичне та лікувальне значення. З лікувальною метою використовують м’якуш, насіння та шкірку кавуна.

В м’якуші кавуна міститься до 12% глюкози, фруктози, сахарози. Також в ньому є вітаміни В1, В2, В6, С та кислоти: фолієва, нікотинова, яблучна, лимонна. До складу кавуна входять мінеральні солі калію, заліза, магнію, кальцію. У плодах міститься багато пектинових речовин, що так потрібні для людського організму. Кількість води в кавуні сягає до 90%.

Кавуни їдять зазвичай у свіжому вигляді. Він має дуже добру сечогінну дію. Насамперед їх потрібно вживати людям із захворюваннями сечовивідної системи та сечовивідних шляхів. М’якуш кавуна використовують при циститах, нефритах, при піску та каменях в нирках і в сечовому міхурі. Кавуни покращують травлення в організмі. Клітковина, яка міститься в кавуні, підсилює перистальтику кишківника, сприяє виведенню з організму холестерину, лікує хронічні гастрити. Вживають кавуни при хворобах серцево-судинної системи. Корисні вони при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, коронарній недостатності, аритмії. Систематичне вживання кавунів поліпшує здоров’я хворих на подагру, покращує обмін речовин. Корисні вони при анемії, а також при захворюваннях печінки, гепатиті, при цукровому діабеті, при головних болях та при інших захворюваннях.

Насіння кавуна використовують, як глистогінний засіб для профілактики паразитів.

М’якуш кавунів зовнішньо застосовують при захворюваннях шкіри. З неї роблять примочки та прикладають до гнійних ран. А також використовують при дерматитах, псоріазі, екземі та інших хворобах шкіри. В косметології з кавуна роблять маски, аплікації.

При сезоні кавунів з лікувальною метою — потрібно з’їдати кожний день від 2 до 2,5 кілограмів. Але і в такої солодкої ягоди є свої протипоказання до вживання. В плодах кавуна накопичуються азот, фосфор та інші хімічні речовини, які входять до складу мінеральних добрив. При розрізі кавуна на м’якоті можна побачити жовті ділянки. Таку ягоду не можна їсти, можна отруїтись. У здорової людини при його вживанні може виникнути нудота, пронос, шлунковий біль. Ні в якому разі такого кавуна не можна давати дітям.

Поєднуйте приємне з корисним: насолоджуйтесь цією солодкою ягодою літом, адже вона і лікує, і смакує.

Література:

  1. Арбуз обыкновенный / Лекарственные растения: Самая полная энциклопедия / А.Ф. Лебеда, Н.И. Джуренко, А.П. Исайкина, В.Г. Собко. — Москва: АСТ-Пресс книга, 2006. — С. 63-65.
  2. Григоров Ю.Г. Досвід застосування кавуна і гарбуза в оздоровчому та профілактичному харчуванні // Проблемы старения и долголетия. — 2016. — Том 25, N 2. — С. 337.
  3. Кавун / Жукова І.М. Цілющі овочі, фрукти, ягоди. — Донецьк: ТОВ ВКФ “БАО”, 2007. — С.16-17.
  4. Кавун звичайний / Носаль І. Від рослини до людини: Розповіді про лікувальні та лікарські рослини. — Київ: Веселка, 1992. — С. 230-232.
  5. Карасева С. Арбузная диета // Фармацевт-практик : Науч.- попул. и сословно-бытовой журн. — 2004. — N9. — С. 107-109.
  6. Ламазян Г.Р. Гіпоглікемічна активність сухого екстракту плодів Citrullus colocynthis (L.) Shrad [кавун] // Фармацевтичний журнал. — 2015. — № 5. — С. 90-94.
  7. Соколова Л.В. Дослідження впливу сублімованого порошку кавуна на стан статевої системи // Вісник наукових досліджень. — 2013. — N 1. — С. 129-131.
  8. Соколова Л.В. Кількісне визначення біологічно активних речовин у сублімованих порошках аронії, артишоку та кавуна // Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України. — 2013. — N 1. — С. 42-45.