ІНФОРМАЦІНІ ЛИСТИ

інформаційно-бібліографічний список

Соціальна гігієна. Організація охорони здоров’я

 1. Дослідження та обгрунтування доцільності впровадження об’єктів права інтелектуальної власності в сфері охорони здоров’я України: інформ. лист з проблеми «Соціальна медицина». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.
 2. Дослідження щодо забезпечення науковою продукцією закладів охорони здоров’я України для впровадження нових розробок у їх практичну діяльність за результатом наукової діяльності: інформ. лист з проблеми «Соціальна медицина». Вип. 5. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Методика організації консультативно-діагностичного центру на принципах державно-приватного партнерства: інформ. лист з проблеми «Соціальна медицина». Вип.2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.

 1. Напрями підготовки менеджерів для впровадження державно-приватного партнерства в охороні здоров’я: інформ. лист з проблеми «Соціальна медицина». Вип.4. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 2. Методичні підходи до реструктуризації системи комунальних консультативно-діагностичних центрів на основі державно-приватного партнерства: інформ. лист з пробеми «Соціальна медицина». Вип.3. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.

 Акушерство та гінекологія

 1. Застосування левокарнітіну в комплексі лікування поєднаної дисгормональної патології репродуктивних органів, що перебігіє на тлі коморбідних станів: інформ. лист з проблеми «Акушерство та гінекологія». Вип. 7. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 2. Профілактика безсимптомної бактеріурії у вагітних: інформ. лист з проблеми «Акушерство та гінекологія». Вип. 3. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Спосіб корекції мікробіоценозу піхви на етапі преконцепційної підготовки жінок до вагітності: інформ лист з проблеми «Акушерство та гінекологія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 4. Спосіб лікування пацієнток з поєднаною урогенітальною інфекцією та безплідністю: інформ. лист з проблеми «Акушерство ті гінекологія». Вип.4. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 5. Спосіб ліквання первинної дисменореї: інформ. лист з проблеми «Акушерство та гінекологія». Вип. 8. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 6. Спосіб лікування хронічних запальних процесів внутрішніх статевих органів у жінок з варикозним розширенням вен малого тазу: інформ. лист з проблеми «Акушерство і гінекологія». Вип. 5. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 7. Спосіб преіндукційної підготовки шийки матки до пологів при пролонгованій вагітності: інформ. лист з проблеми «Акушерство і гінекологія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 8. Спосіб хірургічної корекції неповної маткової перегородки: інформ. лист з проблеми «Акушерство і гінекологія». Вип. 9. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 9. Сучасні можливості протимікробного лікування хронічних запальних захворювань статевих органів у жінок фертельного віку: інформ. лист з проблеми «Акушерство і гінекологія». Вип. 6. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.

 Внутрішні хвороби. Ендокринологія. Гематологія

 1. Алгоритм діагностики остеопорозу та його ускладнень на вторинному (спеціалізованому) рівні медичної допомоги: інформ. лист з проблеми «Геронтологія та геріатрія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 2. Алгоритм ранньої діагностики хламедійних пневмоній у дітей: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип.12. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Антидіабетичний засіб: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 7 с.
 4. Визначення 1,5-ангідроглюцитолу у крові хворих дітей та підлітків для оцінки компенсації цукрового діабету 1 типу: інформ. лист з проблеми «Ендокринологія». — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 5. Визначення ризику неконтрольованого перебігу бронхіальної астми у дітей за рівнями функціональних резервів організму та вегетативного індексу: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 6. Диференційований підхід до оцінки структурно-функціонального стану кісткової тканини в пацієнтів старших вікових групп з високим ризиком остеопоротичних переломів на третинному (високоспеціалізованому) рівні медичної допомоги: інформ. лист з проблеми «Геронтологія та геріатрія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 7. Експрес оцінка фізичного стану хворих на брохіальну астму: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 8. Застосування методів передопераційного прогнозування радіойод­резистентності папілярних карцином щитоподібної залози для визначення ефективності радіойодтерапії та тактики лікування: івнформ. лист з проблеми «Ендокринологія». Вип. 2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 9. Методика диференційної діагностики синдрому біологічно неактивного гормону росту, рецепторної нечутливості до гормону росту та ідіопатичної низькорослості: інформ. лист з проблеми «Ендокринологія». Вип.1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 10. Оптимизація діагностики передракових змін слизової оболонки шлунка у хворих на хронічний атрофічний гастрит: інформ. лист з проблеми «Гастроентерологія». Вип.2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 11. Оптимізація лікування коморбідної патології — ішемічної хвороби серця і артеріальної гіпертензії у хворих похилого віку: інформ. лист з проблеми «Геронтологія та геріатрія». Вип.4. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 12. Оптимізація лікування хворих з артеріальною гіпертензією на фоні ожиріння: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 4. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 13. Оптимізація прогнозування інфаркту міокарда у хворих з ожирінням: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018.
 14. Особливості застосування шкали оцінки рівня втоми у хворих на саркоїдоз органів дихання: івнформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 15. Спосіб диференційної діагностики форм портальної гіпертензії: інформ. лист з проблеми «Гастроентерологія». Вип.1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 16. Спосіб діагностики адипокінової дисфункції у хворих з поєднаним перебігом артеріальної гіпертензії й ожиріння: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018.
 17. Спосіб діагностики обструкції дрібних бронхів у хворих на бронхіальну астму: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 18. Спосіб діагностики порушень ліпідного обміну у хворих на ішемічну хворобу серця на тлі цукрового діабету 2 типу за рівнем сортиліну: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 8. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 19. Спосіб діагностики розвитку рецидиву інфаркту міокарда у хворих з гострим інфарктом міокарда на фоні ожиріння: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 7. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 20. Спосіб діагностики розвитку та прогресування хронічної серцевої недостатності у хворих з поєднаним перебігом ішемічної хвороби серця й ожиріння: інформ. дист з проблеми «Терапія». Вип. 3. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 21. Спосіб лікування персистуючої бронхіальної астми у дітей із різними фено-генотипами: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 22. Спосіб оцінки ризику остеопорозу та його ускладнень на первинному рівні медичної допомоги: інформ. лист з проблеми «Геронтологія та геріатрія». Вып. 1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 23. Спосіб прогнозування повторних кардіоваскулярних подій протягом 6-місячного терміну спостереження у хворих після перенесеного інфаркту міокарда в поєднанні з ожирінням за рівнем вітронектину: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 5. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 24. Спосіб прогнозування розвитку повторного Q-позитивного інфаркту міокарда у хворих із супутнім цукровим діабетом 2 типу: інформ. лист з проблеми «Терапія». Вип. 6. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 25. Ступінчате лікування хворих на саркоїдоз органів дихання ІІ-ІІІ стадії при наявності протипоказань до глюкокортикостероїдної терапії: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.

 Гігієна та санітарія

 1. Гігієнічне обгрунтування моделі прогнозування небезпеки для дітей різного віку при вживанні сільськогосподарських продуктів контамінованих пестицидами (на прикладі фунгіцидів класу амідів та триазолів): інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 2. — К: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 2. Гігієнічне обгрунтування моделі прогнозування небезпеки для людини при вживанні сільськогосподарських продуктів контамінованих пестицидами ( на прикладі фунгіцидів класу піразолкарбоксамідів): інформ. лист з проблеми «Гігієна харчування». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.
 3. Комплексна оцінка рівнів радону у повітрі як інструмент для вибору протирадонових заходів: інформ. лист з проблеми «Гігієна навколишнього середовища». Вип.4. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 4. Лімітуючі компоненти комбінованих пестицидів: інформ. дист з проблеми «Гігієна праці». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 5. Орієнтовані гранічні рівні вмсісту плісневих грибів у повітрі житлових та громадських приміщень: інформ. лист з проблеми «Гігієна навколишнього середовища». Вип. 1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 6. Особливості якості життя, фізичного розвитку та стану здоров’я учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, які розпочали навчання у шість та сім років: інформ. лист з проблеми «Гігієна навколишнього середовища». Вип. 6. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 7. Спосіб встановлення біологічної гранично допустимої концентрації сукцинатвмісного антидіабетичного засобу: інформ. лист з пробеми «Гігієна праці та профзахворювання». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.

 Дерматологія. Венерологія

 1. Комбінована терапія актинічного кератозу з врахуванням морфофено типування: інформ. лист з проблеми «Дерматологія та венерологія». Вип. 2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 2. Спосіб лікування хворих на алергічні дерматити: інформ. лист з проблеми «Дерматологія і венерологія». Вип. . 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.

 

Загальна діагностика. Загальна терапія. Лабораторна діагностика.

ЛФК. Курортологія і фізіотерапія

 1. Моніторинг антибіотикорезистентності збудників бактеріальних інфекцій ЛОР-органів: інформ. лист з проблеми «Клінічна лабораторна діагностика». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 2. Обгрунтування поєднаного застосування методів фізичної медицини в реабілітації осіб, що перенесли травму катастрофічного походження: інформ лист з проблеми «Курортологія і фізіотерапія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Спосіб корекції дефіциту магнію в організмі: інформ. лист з проблеми «Курортолоргія і фізіотерапія». Вип. 2.- Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 4. Спосіб моделювання дефіциту магнію в організмі: інформ. лист з проблеми «Курортологія і фізіотерапія». Вип.3. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4с.

 Інфекційні захворювання. Паразитологія. Фтизіатрія

 1. Алгоритм збору змиву з ротоглотки для діагностики туберкульозу у дітей: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 2. Алгоритм призначення скорочених режимів антимікобактеріальної терапії на основі лінезоліду для хворих із резистентним до рифампіцину туберкульозом легень за GENE XPERT: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія» . — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 3. Діагностика активності хронічного гепатиту C: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип. 6. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 4. Діагностика бактеріальних ускладнень у хворих на гострі респіраторні інфекції: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип. 9. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 5. Діагностика стеатозу печінки при хронічному гепатиті С: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип. 8. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 6. Метод ведення побічних реакцій на хіміотерапію у хворих на мультирезистентний туберкульоз: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 7. Метод діагностики внутрішньочеревної гіпертензії при інфекційних захворюваннях у дітей: інформ. лист з проблеми «Дитячі інфекційні захворювання». Вип. 3. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 8. Методика застосування скороченого 12-місячного режиму антимікобактеріальної терапії на основі лінезоліду серед хворих на мультирезистентний туберкульоз легень: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 9. Методика призначення скороченого 12-ти місячного курсу лікування на основі лінезоліду у хворих на туберкульоз легень із пре-розширеною резистентністю: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 10. Морфологічна діагностика туберкульозної інфекції за імуногістохімічним дослідженням: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України, 2018. — 3 с.
 11. Підвищеннчя ефективності клінічної діагностики позалегеневого туберкульозу у хворих на ВІЛ-інфекцію з просунутими стадіями імунодефіциту: інформ. лист з проблеми «Інфекційні хвороби, дитячі інфекційні хвороби». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 12. Прогнозування формування стеатозу печінки у хворих на хронічний гепатит С: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип. 7. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018.
 13. Прогностична модель швидкого темпу прогресування фіброзу печінки при хронічному гепатиті С: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип. 5. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 14. Спосіб діагностики ураження органів шлунково-кишкового тракту у дітей з гострими нейроінфекціями за допомогою біомаркерів L-FABR та I-FABR: інформ. лист з проблеми «Дитячі інфекційні хвороби». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 15. Спосіб діагностики хелікобактерної інфекції у дітей, хворих на шигельоз: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні проблеми». Вип.14. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 16. Спосіб корекції метаболічних прорушень в осіб із ко-інфекцією вірусу імунодефіциту людини та хронічного гепатиту С: інформ. лист з пролеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип.11. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 17. Спосіб лікування дітей, хворих на ешерихіоз та інфікованих вірусом Епштейна-Барр: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Втип.13. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 18. Спосіб лікування часто рецидивуючого оперізувального герпесу у хворих на ВІЛ-інфекцію: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні хвороби». Вип. 4. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 19. Спосіб оцінки ступеня тяжкості гострого бактеріального менінгіту: інформ. лист з проблеми «Інфекційні та паразитарні захворювання». Вип.10. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 2 с.

 Неврологія. Психіатрія

 1. Метод діагностики та визначення тяжкості та типу перебігу розсіяного склерозу на ранній стадії захворювання: інформ. лист з проблеми «Неврологія». Вип. 4. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 2. Метод лікування хвороби Альцгеймера: інформ. лист з проблеми «Психіатрія. Медична психологія». Вип.2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3с.
 3. Методика оцінки ефективності стаціонарної індивідуальної короткофокусної психодинамічної психотерапії: інформ. лист з проблеми «Психіатрія. Медична психологія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 4. Спосіб діагностики спондилогенної вертебробазилярної недостатності у молодому віці: інформ. лист з проблеми «Неврологія». Вип. 3. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 5. Спосіб діагностики спондилогенної вертебробазилярної судинної недостатності у осіб молодого віку за узагальним показником спондилогенності: інформ. лист з проблеми «Неврологія». Вип. 2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.

 Онкологія

 1. Метод визначення показань до органозбережного лікування чи ампутації у хворих на пухлини тазової кістки: інформ. лист з проблеми «Онкологія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.

 Оториноларингологія

 1. Алгоритм організації діагностики та лікування туберкульозного отиту: інформ. лист з проблеми «Фтизіатрія і пульмонологія». — Київ: Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України , 2018. — 3 с.
 2. Методика лікування гострого риносинуситу на фоні гострого та хронічного бронхіту: інформ. лист з проблеми «Оториноларингологія». Вип. 1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.

Педіатрія

 1. Застосування комплексу препаратів аргеніну і бетаїну для нормалізації роботи печінки при лікуванні ацетономічного синдрому у дітей: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 12. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.
 2. Можливість корекції дефіциту вітаміну D у дітей раннього віку, схильних до повторних епізодів бронхообструктивного синдрому: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип.8. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Основні вимоги до ведення реєстрів вродженої патології: інформ. лист з проблеми «Гігієна навколишнього середовища». Вип.2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 4. Поетапна діагностика целіакії у дітей: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 13. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 5. Попередження коагулопатії та діареї, асоційованих із застосуванням антибіотиків за допомогою пробіотику BACILLUS CLAUSII у грудних дітей, що знаходяться на природному вигодовуванні: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». . — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 6. Прогностична математична модель розрахунку ризику формування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби у дітей з урахуванням генетичних чинників: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип.7. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 7. Своєчасне встановлення діагнозів на фенілкетонурію і гіпотиреоз у новонароджених як спосіб запобігання інвалідизації: інформ. лист з проблеми «Гігієна навколишнього середовища. Вип.3. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 2 с.
 8. Спосіб діагностики дисфункцій дихальних м’язів у підлітків, які курять: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вып. 1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 9. Спосіб діагностики серцево-судинних розладів у новонароджених з груп перинатального ризику: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 10. Спосіб донозологічної діагностики гепатобіліарної дисфункції, асоційованої з несприятливою дією хімічних факторів навколишнього середовища: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 11. Спосіб поєднаної діагностики маркерів порушення фібрилогенезу та індивідуальної чутливості організму до чинників екологічного забруднення у дітей: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 3. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.
 12. Спосіб прогнозування схильності дітей до частих гострих респіраторних захворювань та розвитку повторних епізодів бронхообструктивного синдрому шляхом молекулярно-генетичного тестування генотипів СС та СТ поліморфного локусу С-590Т гена IL-4: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 4. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 13. Спосіб раннього виявлення недіагностованої недиференційованої дисплазії сполучної тканини у дітей: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 11. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.

 Стоматологія

 1. Використання хлорвмісного антисептика вилученого з троклозена натрія в комплексному лікуванніс хронісного генералізованого пародонтита: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4с.
 2. Виявлення патогенниї властивостей мікроорганізмів ротової порожнини шляхом біодеградації макромолекул мікробними компонентами дентальної біоплівки: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 15. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Інноваційна методика хемо-механічної обробки кореневих каналів зубів: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 6. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 4. Комбінований незнімний зубний протез з повною анатомією оклюзійної поверхні з діоксиду цирконію: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 4. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 5. Матеріал відбитковий силіконовий «Стомавид база»: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 13. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 6. Матеріал відбитковий силіконовий «Стомавид коректор»: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 11. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 7. Матеріал стоматологічний силіконовий «ПМ-СН»: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип.12. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 8. Методика діагностики пацієнтів з суглобово-м’язовою дисфункцією скронево-нижньощелепного суглоба оклюзійного генезу: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 9. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 9. Моніторинг етіологічної структури та чутливості до антибіотиків та антисептиів мікроорганізмів, виділених із зубного нальоту дітей, хворих на муковісцидоз: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип.10. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 10. Ортодонтичний апарат комбінованої дії для лікування перехресного букального прикусу зі звуженням верхньої щелепи: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 11. Спосіб виконання стоматологічних лікувально-гігієнічних процедур у дітей з синдромом Дауна: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 14. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 12. Спосіб діагностики дисбіозу при хронічному катаральному гінгівіті у дітей та підлітків: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 3. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018.
 13. Спосіб діагностики і класифікауія приясенних дефектів твердих тканин зуба: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 7. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 14. Спосіб захисту рецепторного апарата зуба на етапах лікування незнімними конструкціями протезів: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 16. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 15. Спосіб регіонарного знеболення при злоякісних пухлинах нижньої щелепи: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 8. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 16. Спосіб ремінералізації емалі постійних зубів: інформ. лист з проблеми «Стоматологія». Вип. 5. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.

Судова медицина. Патологічна анатомія

 1. Спосіб виготовлення плівчастих препаратів сітківки і судинної оболонки ока для вивчення будови судинно-нервових пучків у нормі та за умов патології: інформ. лист з проблеми «Патологічна анатомія». Вип.1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.

 Урологія. Нефрологія

 1. Виявлення гіпотіреозу як фактора незадовільної корекції анемії у пацієнтів на гемодіалізі: інформ. лист з проблеми «Нефрологія». — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 2. Оцінка впливу пролактину на розвиток анемії та серцево-судинної події у пацієнтів, які лікуються гемодіалізом: інформ. лист з проблеми «Нефрологія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 3. Спосіб прогнозування очікуваного результату лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози альфа-1-адреноблокатором силодозином: інформ. лист з проблеми «Урологія». Вип.1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.

 Фармакологія. Фармація

 1. Антидіабетичний засіб: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 7 с.
 2. Інноваційні перспективи використання оригінального нефропротекторного фітозбору: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 5. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 3. Інноваційні перспективи застосування тіотриазоліну для оптимізації гіполіпідемічної терапії інгібітором 3-гідрокси-3-метилглютарил-коензим А-редуктази: інформ лист з проблеми «Фармакологія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 4. Інноваційні перспективи підвищення ефективності та безпечності метформіну шляхом його комбінованого використання з препаратом рослинного походження — настойкою надземної частини яглиці звичайної: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип.13. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 5. Інноваційні підходи до фармакологічної корекції больових синдромів лікарською композицією 4-гідрокси-2-метил-N-(5-метил-1,3-тіазол-2-ІЛ)-2Н-1,2-1,3,7-триметилксантином: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 10. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 6. Кількісне визначення суми амінокислот у сировині квасолі звичайної стулок плодів методом спектрофотометрії: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 4. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 7. Комплекс ефірних олій як потенційний коректор неспецифічного імунітету при ринітах різного генезу: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 14. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 8. Контроль якості мазі Симановського аптечного виготовлення: інформ. лис з проблеми «Фармація». Вип. 6. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 9. Оптимальні терміни заготівлі трави ACHILLEA COLLINA J. BECKER EX REICHENB (деревію горбкового): інформ. лист проблеми «Фармація». Вип. 16. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 10. Параметри стандартизації рутвиці смердючої трави: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 3. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 2 с.
 11. Прискорені умови сушіння трави ACHILLEA COLLINA J. BECKER EX REICHENB (деревію горбкового): інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 17. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 12. Режим контролю лікарських засобів для фармакотерапії депресивного епізоду та рекурентної депресії (F30-39): інформ. лист з проблеми «Клінічна фармакологія і клінічна фармація». Вип. 1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 7 с.
 13. Спосіб вібору субстанцій для цілеспрямованого пошуку оригінальних фармакологічно активних сполук аналептичної дії на моделі тіопенталового наркозу: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип.12. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.
 14. Спосіб відбору субстанцій для цілеспрямованого пошуку оригінальних фармакологічно активних сполук аналептичної дії на моделі пропофолового наркозу: інформ лист з проблеми «Фармація». Вип.13. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 6 с.
 15. Спосіб підсилення антиексудативної дії 4-гідрокси-2-метил-N-(5-метил-1,3-тіазол-2-ІЛ)-2Н-1,2-бензотіазин-3-карбоксамід1,1-діоксиду: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 11. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 16. Технологія виготовлення в умовах аптек крем-маски з рослинними субстанціями, що призначена для застосування при андрогенній алопеції: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип.8. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 17. Технологія виготовлення гелю судиннорозширюючої дії та фолікулостимулюючої дії в умовах аптек: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 7. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 18. Технологія виготовлення комбінованого рослинного препарату «Флавостерол-емульгель» для місцевого лікування андрогенної алопеції в умовах аптек: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип.9. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 19. Технологія м’яких лікарських засобів з PIX LIQUIDA за утрудненими екстемпоральними прописами: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 15. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 20. Технологія м’яких лікарських засобів за утрудненими екстемпоральними прописами з використанням AEROSILUM: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 21. Удосконалення експериментального методу відтворення гострої анальної тріщини: інформ. лист з проблеми «Фармація». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.

 Хірургія. Травматологія. Ортопедія. Анестезіологія. Реаніматологія

 1. Вибір методу профілактики і лікування злукової хвороби очеревини при операціях, які супроводжуються розкриттям просвіту травного каналу: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 9. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 2. Визначення ймовірності розвитку гострого ішемічного порушення мозкового кровообігу у пацієнтів із атеросклеротичним стенозом внутрішньої сонної артерії за формулою «Інсульт-stop»: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип.10. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 3. Комплексне хірургічне лікування хворих із синдромом діабетичної стопи: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 5 с.
 4. Поєднане застосування сухих вуглекислих ванн та бальнеологічного засобу «Магнієва олія» у санаторно-курортному лікуванні хворих на гонартроз: інформ. лист з проблеми «Ортопедія та травматологія». Вип.1. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 5. Резекція артродез гомілковостопного суглоба: інформ. лист з проблеми «Ортопедія та травматологія». Вип. 2. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 6. Спосіб лікування врослого нігтя у немовлят: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 6. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 7. Спосіб визначення ступеня тяжкості мікроангіопатії нижніх кінцівок у хворих із синдромом діабетичної стопи: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 5. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 8. Спосіб визначення тактики оперативного лікування при малих ампутаціях у хворих з ускладненою формою синдрому діабетичної стопи: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 3. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 9. Спосіб визначення тяжкості діабетичної полінейропатії: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 4. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 10. Спосіб оцінки ризику остепорозу та його ускладнень на первинному рівні медичної допомоги: інформ. лист з проблеми «Геронтологія та геріатрія». Вип. 1. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 11. Спосіб проведення кальцій-зберігаючого апаратного мембранного фільтраційного плазмаферезу: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 8. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018.
 12. Спосіб профілактики вентилятор-асоційованої пневмонії у новонароджених: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 9. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 13. Спосіб профілактики диспозиції катетера тенкофа в черевній порожнині у разі проведення перитонеального діалізу: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 7. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.
 14. Способ санації трахеї з використаннм екстратубажної системи: інформ. лист з проблеми «Педіатрія». Вип. 10. — Київ: Укрмедпатентінформ, 2018. — 3 с.
 15. Хірургічна профілактика тромбоемболії легеневої артерії при тромбозах нижньої порожнистої вени: інформ. лист з проблеми «Хірургія». Вип. 2. — К.: Укрмедпатентінформ, 2018. — 4 с.