ХАРЧУВАННЯ В ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ

харчування зимоюЖиття людини пов’язане з харчуванням. За словами великого фізіолога І. П. Павлова, харчування являє собою той найдавніший зв’язок, який поєднує всі живі істоти, в тому числі і людину – з навколишнім середовищем. Раціонально побудоване харчування покращує внутрішнє середовище організму, зберігає і зміцнює здоров’я, підвищує трудову, творчу і громадську активність.

Їжа – один з найважливіших факторів навколишнього середовища. Вона має істотний і постійний вплив на організм людини. Людське буття має велику потребу в основних харчових елементах. Головним чином це визначається оптимальним співвідношенням між білками, жирами, вуглеводами, мінеральними солями і вітамінами. Все разом це називається збалансованим харчуванням.

Величезний вплив на харчування людини здійснюють кліматичні умови проживання. Україна відноситься до континентальної зони клімату. Це означає стабільно холодну зиму, стабільно спекотне літо і невелику кількість опадів.

Холодна пора року у наших широтах триває близько 6-7 місяців і характеризується істотними змінами навколишнього середовища – природа перебудовується, восени ллють дощі, взимку падає сніг, температура повітря істотно знижується. Атмосферний тиск також понижується і всі природні зміни впливають на людський організм. Недарма восени і взимку багатьом людям хочеться довше поспати і якомога менше рухатися, що зрештою послаблює наш імунітет.

Тому саме в холодну пору року харчуванню повинно приділятися якнайбільше уваги.

Раціон харчування зимою істотно відрізняється від літнього раціону харчування. Влітку багато свіжих овочів, фруктів і зелені – тобто, вітаміни ростуть на грядках і на деревах. Недарма літо і ранню осінь називають коморою вітамінів. Інакша ситуація складається зимою. Є декілька основних правил щодо зимового набору продуктів харчування:

– м’ясо і м’ясні продукти;

– гарячі страви і вітамінні напої;

– сезонні овочі і фрукти.

Ще тибетські лами зазначали, що зимою – яка триває до 8-9 місяців високо у горах на Тибеті і в Гімалаях – варто щодня харчуватися м’ясом і гарячим супом. Це підтримає людину від переохолодження і захистить від хвороб. Народи Крайньої Півночі – якути, евенки, чукчі та інші – постійно їдять м’ясні гарячі страви, а нам відомо, що зима там триває близько року – 10-11 місяців.

Людському організму просто необхідно споживати м’ясо і м’ясні продукти в холодну пору року. М’ясо є джерелом повноцінного білка, жиру, містить у собі комплекс мінеральних речовин. М’ясо – це потужний енергетик для нашого організму: воно повільно перетравлюється шлунково-кишковим трактом, що дає нам надовго відчуття ситості і тепла. Ось чому його не рекомендують вживати літом, а найкраще споживати взимку. Якщо недостатньо їсти м’ясну їжу, можна спостерігати такі явища, як похолодання кінцівок, озноб у всьому тілі, навіть зниження настрою!

Другим основним правилом зимового харчування є споживання гарячих супів і борщів. Фахівці рекомендують перед виходом на вулицю і перед сном з’їсти гарячу першу страву. Насамперед ця порада підійде для мерзлякуватих людей. В холодну зимову пору, коли починаються епідемії грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій, дуже добре і корисно споживати гарячі вітамінні напої з сухофруктів – з родзинок, чорносливу, сушених яблук і груш. До них можна додавати інжир, фініки, курагу. А в чорний чи зелений чай корисно додавати замість цукру мед.

Зимою свій імунітет варто підтримувати так званими “зимовими фруктами” – потужним джерелом вітаміну C: апельсинами, мандаринами, лимонами, грейпфрутами тощо. Вони незамінні при застудах, якщо звісно немає на них алергії і протипоказань. Дуже корисні зимою часник та цибуля. Це такі овочі, які виділяють фітонциди і які діють проти зимових інфекцій і додають смаку нашим стравам. Фахівці рекомендують щоранку натщесерце з’їдати по маленькому зубчику часнику з хлібом – він почистить серцево-судинну систему, позитивно вплине на шлунково-кишковий тракт і вбереже від інфекцій та застуд.

Ще один вид страв, який притаманний саме зимовому харчуванню – це домашні консервації. Ми часто їх називаємо літом у банках. Консервовані салати, помідори, огірочки, лечо і багато інших овочів – стоять на кожному столі. Існує думка, ніби консерви не містять корисних вітамінів. Проте якщо правильно їх готувати – всі необхідні вітаміни і елементи збережуться. Консервація додає стравам пікантності і слугує чудовим гарніром до всіх других страв.

Життя без їжі неможливе. Саме їжа пов’язує нас з природою. Організм, їжа і навколишнє середовище утворюють єдине ціле. Правильне збалансоване харчування забезпечує ріст і розвиток людського організму, адаптує до впливу різних негативних факторів навколишнього середовища. Харчування не тільки продовжує наше життя, а й створює всі умови для активної життєдіяльності людини.

 

Список використаних джерел:

  1. Анохіна Г.А. Дієтична профілактика осінньо-зимових загострень кислотозалежних захворювань // Участковый врач. – 2014. – N 9. – С. 28-30.
  2. Мельник А. Заготовьте “солнышко” на зиму // Здоровье и питание: Науч.-попул. журн. – 2004. – N5. – С. 72-73.
  3. Осенние заготовки / Гл. ред.: С.Андрусенко. – К., 2007 – 124 с.
  4. Світко О. Чотири пори року в натуропатії. Зима // Будьмо здорові: Науково-популярний журнал. – 2003. – N12. – 26-27.
  5. Солейко Е.В. Ночь перед Рождеством (или о Гоголе, диете и вкусной пище…) // Therapia (Український медичний вісник). – 2010. – N 12. – С. 75-80.
  6. Талашова С.В. Коррекция витаминно-минерального статуса у школьников в осенний период // Перинатологія та педіатрія. – 2009. – № 4. – С. 84-86.