Діагностика нейтропеній у дітей

Нейтропенія – це зменшення абсолютного числа нейтрофілів в об’ємі циркулюючої крові. Нейтрофіли первинним захистом від інфекцій, знищуючи бактерії, бактеріальні фрагменти та віруси, зв’язані імуноглобулінами. Пацієнти з нейтропенією більш сприйнятливі до бактеріальних інфекцій, часто, без своєчасної медичної допомоги, стан може стати небезпечним для життя, — явище відоме як нейтропенічний сепсис.
Існує клінічна настанова, заснована на доказах, яка має на меті надати допомогу лікарю і пацієнту у прийнятті раціонального рішення у різних клінічних ситуаціях, слугує інформаційною підтримкою щодо найкращої клінічної практики на основі доказів ефективності застосування певних медичних технологій, ліків та організаційних засад медичної допомоги. Ознайомитися з нею можна в статті:
Діагностика нейтропеній у дітей : клінічна настанова, заснована на доказах // Сучасна педіатрія. Україна. – 2020. – №1. – С. 89–101.

Якщо ви бажаєте отримати електронну копію статті зверніться за електронною адресою : nmi.ronmb@gmail.com або тел.: (063) 38-09-527 (viber). Послуга безкоштовна.