День пасічника

 den-pasichnyka19 серпня в Україні відзначають День пасічника. У цьому році минає 20 років відтоді, коли почали святкувати та вшановувати бджолярів. День пасічника співпадає з великим святом православних християн — Преображенням Господнім або як в народі називають, Яблучним Спасом. За традицією в цей день в церквах освячують яблука та мед. Україна являється одним із найбільших виробників та постачальників меду у світі.

До продуктів бджільництва як в науковій, так і в народній медицині відносять мед, пилок, маточне молочко, прополіс, віск, бджолину отруту. Майже всі ці продукти були відомі ще з глибокої давнини, приблизно 3 мільйони років тому. Це підтвердили такі відомі вчені, як Авіцена, Гіппократ, Піфагор та інші.

Мед посідає одне з найпочесніших місць серед продуктів бджільництва. Він є результатом переробки нектару рослин бджолами. Щоб виробити 100 г. меду, бджола повинна відвідати приблизно мільйон квітів. Вона хоботком збирає з квітів нектар і летить у свій вулик.

Мед — це солодка, корисна, з приємним запахом густа рідина. Його колір, смак та аромат залежить від нектару квітів, з яких він зібраний. Він буває декількох сортів: липовий, гречаний, акацієвий, соняшниковий, лісовий та ін. У меду виявлено більше як 300 поживних речовин. Перше місце серед них займають глюкоза, фруктоза, сахароза. Вони становлять більше половини усіх речовин. Також до складу меду входять вуглеводи, амінокислоти, мікроелементи, вітаміни, органічні кислоти, мінеральні та антибактеріальні речовини, ферменти. Через такі високі поживні властивості, мед може дуже довго зберігатися протягом століть та навіть тисячоліть.

Бджолиний мед є важливим лікувальним засобом народної медицини. Його застосовують зовнішньо і внутрішньо. Зовнішньо використовують мед при захворюваннях шкіри. З стародавніх часів його застосовують для прискорення загоювання ран, виразок, які довго не загоюються. 20- 40% розчин бджолиного меду використовують для промивання та полоскання слизової оболонки рота та горла, при захворюваннях очей, при інгаляціях, для поліпшення кровообігу при масажі, при опіках, в косметології, при гінекологічних та інших хворобах.

Внутрішньо мед вживають при хворобах серцево-судинної системи, при легеневих захворюваннях, при простуді, при захворюваннях кишково- шлункового тракту, печінки, жовчного міхура, селезінки, гіпертонії, при захворюваннях нервової системи, а також при деяких дитячих захворюваннях. Мед підвищує опірність організму до багатьох інфекційних хвороб. При вживанні меду діти швидше ростуть, набирають більшу масу тіла.

Мед в народі справедливо називають еліксиром здоров’я. Для профілактики й попередження різних захворювань рекомендують вживати по 50 гр. меду щоденно по чайній ложці разом з чаєм або молоком. Однак для вживання меду є свої протипокази. Його не рекомендують людям з надмірною чутливістю. А також використовувати під час інгаляцій хворих на емфізему легень, бронхіальну астму, вадах серця. Дітям, які мають діатез, вживати мед не рекомендують. При його використанні може виникнути нудота, кропивниця, свербіж, пронос та інші небажані результати для організму. Перед тим, як лікуватись та вживати мед, потрібно порадитись з лікарем.

Поряд з медом широко використовується прополіс. Він має протизапальну, антибактеріальну, протигрибкову дію, зміцнює імунну систему. Його використовують для лікування багатьох захворювань. Прополіс застосовують як у вигляді спиртового розчину, так і в чистому. Чистий прополіс більше підходить для інгаляцій, для лікування мозолів. Спиртовий розчин прополісу приймають при гастритах, хронічних колітах, при ангіні, хронічному бронхіті, дерматозах, лімфаденіті, зубному болю та інших захворюваннях. При застосуванні прополісу побічних та токсичних дій не виявлено.

Одним із цінних продуктів бджільництва також є маточне молочко. Воно має багато поживних речовин, які позитивно впливають на центральну нервову систему, покращують обмін речовин в організмі, поліпшують апетит, знизують холестерин в крові, покращують роботу серцевого м’яза, поліпшують зір. Протипоказами для вживання маточного молочка є підвищена до нього чутливість. А також інфекційні захворювання, адісонова хвороба, розлади травлення, хвороби надниркових залоз, споживання перед сном, що спричиняє безсоння.

Квітковий пилок також має свої лікувальні властивості. Його застосовують при анемії, атеросклерозі, виразковій хворобі шлунка, гіпертонії, для профілактики простатиту та аденоми простати. Пилок практично не шкідливий для організму.

Віск використовують у медицині дуже давно. Його застосовують більше для виготовлення мазей, кремів, а також у протезуванні зубів. У воску є речовини, які мають бактерицидні властивості.

Бджолина отрута — дуже сильнодіюча речовина. Її застосування небезпечне для здоров’я людини. Більшість людей має підвищену до неї чутливість. Лікування бджолиною отрутою здійснюється тільки під наглядом лікаря.

Цілющі продукти бджільництва все більше користуються великою популярністю серед людей. Вони сприяють продовженню їх життя, оздоровленню організму, зміцненню здоров’я.

Література:

  1. Біовулик // Health. MEDIX. — 2012. — № 7/8. — С. 17-19.
  2. Богуцька О.Є. Термогравіметричний аналіз настойки з біомаси личинок вогнівки бджолиної // Вісник фармації. — 2012. — N 2. — С. 24-26.
  3. Гавалко Ю.В. Застосування продуктів бджільництва в геродієтетиці // Проблеми харчування. — 2015. — № 1. — С. 55-60.
  4. Залесский В.Н. Пчелиный мед и прополис — продукты пчеловодства: противоопухолевые иммуномодуляторы с противовоспалительными и антиоксидантными свойствами // Проблеми харчування. — 2013. — № 2. — С. 35-47.
  5. Зцілюючий танок бджілки Майї // Фармацевт Практик. — 2016. — № 2. — С. 9.
  6. Приймак Г.М. Бджоли лікують. — Київ: “Дім, сад, город”, 2010. — 72 с.
  7. Состояние пародонта после аппликации на десну геля с пчелиным ядом / Н.Л. Хлыстун [и др.] // Вісник стоматології. — 2012. — N 2. — С. 8-10.
  8. Харчові, оздоровчі та лікувальні властивості бджолиних медів України / Плахтій П.Д. [та ін.]. — Кам’янець-Подільський: ПП “Медобори-2006”, 2012, — 203 с.